Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Na Krubinie pomosty i monitoring

13.10.2020 15:15:00

Na zbiorniku wodnym Krubin Urząd Miasta montuje drewniane pomosty mające służyć wędkarzom oraz celom widokowym. Do końca roku na terenie rekreacyjnym zainstalowane będą kamery miejskiego monitoringu, pojawi się też oświetlenie.

Na terenie kąpieliska instalowane są 2 pomosty wykonane z ryflowanych, zaimpregnowanych desek o grubości 2,7 cm z modrzewia syberyjskiego. Pomosty będą unosiły się na wodzie na modułowych pływakach i zostaną zakotwiczone na stałe do brzegu oraz ustabilizowane na gruncie. Na każdym z nich zainstalowana będzie też tablica informacyjna oraz koło ratunkowe. Platformy zostaną zabezpieczone balustradami. 

Na Krubinie zainstalowane zostaną dwie kamery szybkoobrotowe, a teren zostanie doświetlony. Ma to zapewnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców oraz zapobiegać aktom wandalizmu.

Te inwestycje to III etap prac rewitalizacyjnych, które uatrakcyjnią teren zbiornika wodnego Krubin.

 (Na podstawie informacji UM Ciechanów)

autor: rom

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • LEW, 2020-10-13 18:22:33
    KRUBIN
    BRAWO--PANIE PREZYDENCIE!!!