Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. PSP Ciechanów
fot. PSP Ciechanów

Watkowo: wypadek kierowcy bez hamulców

15.10.2020 08:20:00

W niedzielę w nocy, 11 października, w Watkowie (gm. Gołymin) na drodze krajowej nr 60, kierujący osobowym renault 24-letni mieszkaniec Ciechanowa, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Siła uderzenia była tak duża, że auto dachowało, a znajdujący się w nim kierowca został zakleszczony w powyginanej karoserii pojazdu. Aby wydobyć go z pojazdu, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego do rozciągania blach.

Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Ale i tak został przewieziony do szpitala. Mężczyzna znajdował się „w stanie po spożyciu alkoholu”.

24-latek w ogóle nie powinien siadać z kierownicę samochodu, ponieważ posiadał sadowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Więcej w „TC” z 20 października.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz