Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

„Krasiniak” na zdalnym nauczaniu

15.10.2020 12:20:00

Od 15 października we wszystkich klasach I Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie nauka odbywa się zdalnie. Lekcje w ten sposób będą prowadzone co najmniej do 19 października włącznie.

Decyzja o zawieszeniu lekcji stacjonarnych i przejściu na tryb zdalny podjęta została po tym, gdy okazało się, że koranawirusem zarażona jest jedna z nauczycielek języka angielskiego. Ponieważ uczyła ona w wielu klasach, bardzo duża grupa młodzieży z automatu objęta została kwarantanna domową. W tej sytuacji dyrekcja szkoły zdecydowała się wystąpić do Sanepidu o zawieszenie lekcji w szkole i przeniesienie ich do sieci komputerowej.

Zdalne nauczanie odbywa się także w trzech klasach Zespołu Szkół Technicznych w Ciechanowie. Lekcje stacjonarne zostały odwołane, gdy okazało się, że zarażona koronawirusem jest ucząca we wspomnianych klasach katechetka.

Więcej w „TC” z 20 października.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz