Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Bez uprawnień, ale z narkotykami

16.10.2020 10:00:00

Do trzech lat więzienia grozi 32-latkowi zatrzymanemu przez płońskich policjantów. Mężczyzna prowadził pojazd bez uprawnień, bez aktualnych badań technicznych, za to posiadał przy sobie narkotyki. Pobrana została od niego krew do badań w celu ustalenia zawartości w organizmie zakazanych substancji.

W środowe popołudnie policjanci z komisariatu w Raciążu patrolowali teren miejscowości Gralewo (gm. Raciąż). W pewnym momencie ich uwagę zwróciło daewoo, którego kierowca widząc radiowóz gwałtownie przyspieszył, a następnie zatrzymał auto na parkingu naprzeciwko sklepu i w pośpiechu próbował uciec do "spożywczaka".

Jak informuje rzeczniczka płońskiej komendy, funkcjonariusze poszli za nim i wylegitymowali "uciekiniera". Był nim 32-letni mieszkaniec gm. Drobin (pow. płocki). Cały czas, w czasie rozmowy z policjantami, mężczyzna był niespokojny i wyraźnie czymś podenerwowany. Podczas sprawdzenia wnętrza jego auta, na półce pod radiem policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z suszem roślinnym - marihuaną.

Mundurowi sprawdzili 32-latka i pojazd w policyjnych bazach danych. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a auto którym kierował nie ma aktualnych badań technicznych. Pojazd odholowany został na strzeżony parking, a kierowca trafił do policyjnego aresztu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz