Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KAS
fot. KAS

Ciechanów: skonfiskowali automaty do gier hazardowych

16.10.2020 15:00:00

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z miejscową policją przeprowadzili na terenie trzech powiatów (ciechanowskiego, ostrowskiego i garwolińskiego) nalot na lokale, w których znajdowały się nielegalnie automaty do gier hazardowych.

Łącznie w pięciu lokalach zabezpieczono 31 automatów i inne przedmioty związane z prowadzeniem nielegalnego biznesu (m.in. klucze do kasowania punktów w automatach, telefony komórkowe i pieniądze pochodzące od graczy i przeznaczone na wygrane).

W jednym z lokali – KAS nie zdradza, w którym mieście – znaleziono także narkotyki: amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy. Obecnie organy ścigania prowadzą w tej sprawie dochodzenie mające na celu zebrania materiału dowodowego przeciwko właścicielom nielegalnych automatów.

Więcej w „TC” z 20 października.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz