Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. UM Ciechanów
fot. UM Ciechanów

Ciechanów: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

17.10.2020 08:40:00

W Ciechanowie przeprowadzona zostanie jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Od 19 do 26 października zbiórka starych mebli, dywanów, lodówek i innego tego typu sprzętu prowadzona jest na osiedlach domów jednorodzinnych - w terminach zgodnych z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych selektywnie zbieranych w zabudowie jednorodzinnej. Harmonogram odbioru dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta.

27 października zbiórka prowadzona będzie na osiedlach budownictwa wielorodzinnego. Na osiedlach domów jednorodzinnych odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić przed posesją. A

le nie wcześniej niż 24 godziny przed zbiórką. Mieszkańcy budynków wielorodzinnych powinni wystawić niepotrzebne przedmioty przy pojemnikach na odpady zbierane selektywnie.

Szczegółowych informacji na temat zbiórki udzielają pracownicy Referatu Gospodarki Odpadami: nr tel. (23) 674-92-89 wew. 289.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz