Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 01 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. materiał promocyjny
fot. materiał promocyjny

Postaw tarota na miłość – wróżby online

16.11.2020 15:30:00

Kiedy się zakochujemy, bardzo często sprawdzamy, czy nasze znaki astrologiczne do siebie pasują. Jednak nierzadko możemy dojść do wniosku, że nie poszukiwanie odpowiedzi w astrologii nie jest dobre z racji tego, że horoskopy opisują daną osobę tylko w niewielkim stopniu. Zdecydowanie więcej dowiemy się wtedy, gdy porówna się daty urodzeń i imiona, a takie informacje możemy podać wtedy, gdy zdecydujemy się na wróżby online. Na podstawie takich informacji wróżbita może nakreślić bardziej szczegółowy portret zarówno naszej osoby, jak i tej, o którą chcemy zapytać, wybierając tarot miłosny.

Jakie mieć nastawienie do tarota miłosnego?

Postaw tarota na miłość – takie hasło wręcz kusi, by trwać biernie w danej sytuacji, tylko zrobić kolejny krok i dowiedzieć się czegoś więcej. W ten sposób można stwierdzić, czy rozwijająca się znajomość ma szansę przetrwać próbę czasu. Wiele osób, które decydują się skorzystać z porady wróżki bierze sobie jednak przepowiednię zbyt do serca, co zamiast pozytywów może przynieść więcej nieszczęścia. Zdarzają się przypadki, że ktoś ma jak najlepsze nastawienie, kiedy wchodzi na stronę internetową, na której ogłasza się wróżka, a kiedy skorzysta z jej usług, okazuje się, że tarot jest surowy i przynosi same złe wieści.

Jak podejść do wróżby online?

Po takiej wróżbie można usiąść i płakać, co zresztą czasami się zdarza, jeśli ktoś ma względem tarota online jakieś wysokie oczekiwania i traktuje wróżbę jak swego rodzaju wyrocznię. Miłość z kolei jest tym tematem, który traktujemy zwykle bardzo poważnie, gdyż zwykle szczęście w miłości przekłada się też na nasze szczęście w innych dziedzinach naszego życia. Jednak jeśli do wróżby podejdziemy z większą swobodą, bez oczekiwań, że wróżba nagle odmieni nasz los, wtedy warto zwrócić się o poradę do wróżki.

W przeciwnym razie możemy być rozczarowani, zarówno wtedy, gdy wróżba jest pozytywna, jak i wówczas, gdy jest zła. Dobrą wróżbę potraktujemy tak, jakby coś ważnego wydarzyło się w naszym życiu, jednak zmiany najczęściej nie następują same z siebie. Natomiast zła wiadomość wprowadzi nas momentalnie w posępny nastrój, który może się utrzymywać przez dłuższy czas. Taka sytuacja z kolei może paradoksalnie sprawić, że nie zauważymy w naszym otoczeniu osoby, która żywi do nas gorące uczucie.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz