Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 23 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zderzenie aut w Rąbieżu

11.01.2021 10:00:00

W związku z pogorszeniem się warunków na drogach, w weekend doszło do zderzenia się dwóch pojazdów w miejscowości Rąbież, w gm. Opinogóra.

W minioną sobotę w godzinach wieczornych w miejscowości Rąbież na terenie gminy Opinogóra Górna doszło do zdarzenia drogowego, w którym jadący od strony Przasnysza w kierunku Ciechanowa 27 letni kierowca skody nie dostosował prędkości do warunków ruchu.

Efektem było to, że stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu prosto pod nadjeżdżający samochód osobowy marki VW Sharan. doszło do zderzenia się pojazdów.

W trosce o własne bezpieczeństwo i innych policja apeluje do kierujących autem, rowerzystów i pieszych o zachowanie ostrożności gdy na drodze panują trudne warunki pogodowe w postaci opadów śniegu czy śniegu z deszczem.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz