Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 23 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. OSP Zielona
fot. OSP Zielona

Nadpalone zwłoki

12.01.2021 08:00:00

Wczoraj, po godzinie 16, strażacy otrzymali wezwanie do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Osówka (gm. Lubowidz, pow. żuromiński). W jednym z pomieszczeń natknęli się na nadpalone do połowy ciało mężczyzny.

 Okazało się, że pali się niewielki fragment drewnianego, opuszczonego domu. Strażacy w środku natknęli się na leżące przy piecu typu koza ciało mężczyzny, zwęglone od pasa w górę. Wynieśli denata na zewnątrz budynku. Na miejscu pojawiły się dodatkowe zastępy straży, policja i pogotowie.
Przyczyną najprawdopodobniej była nieostrożność rozpalającego w piecu mężczyzny, jednak dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii zbada mławska prokuratura. Nie wiadomo jeszcze, czy zwłoki należą do 65-letniego mężczyzny, mieszkańca gm. Lubowidz, który od jakiegoś czasu przebywał w tym domu. Tożsamość zmarłego zostanie ustalona metodą badania DNA. 

Więcej na ten temat za tydzień w "TC"

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz