Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 23 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pracownica banku okradła klientów

13.01.2021 13:00:00

Prokuratura postanowiła zarzut byłej już pracownicy Banku Spółdzielczego w Płońsku, oddział w Sochocinie, która dokonała kradzieży ponad 300 tys. zł należących do klientów. Podejrzana się do tego zarzutu się przyznała.

Do komendy powiatowej policji w Płońsku zgłosił się jeden z pokrzywdzonych klientów banku, oddział w Sochocinie i poinformował o przestępstwie. Policja ustaliła, że jest kilku pokrzywdzonych klientów. To są do tej pory wstępnie ustalone osoby.

- Będziemy sprawdzać, czy nie było ich więcej. Proceder mógł trwać około 2 lat. Zważywszy, że to przestępstwo kradzieży mienia o znacznej wartości, złożyliśmy wniosek o tymczasowe aresztowanie 37-letniej kobiety. Sąd się do niego przychylił - informuje nas Magdalena Sawicka, zastępca prokuratora rejonowego w Płońsku.

Szerzej w najbliższym wydaniu TC

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz