Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 marca 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

Powstanie Powiatowy Dom Dzieci

18.02.2021 15:30:00

Wkrótce ruszy budowa Powiatowego Domu Dzieci w Ciechanowie, nowej placówki podlegającej pod samorząd powiatowy. Łączna wartość zadania to 1,8 mln zł. termin realizacji II kwartał 2022. Inwestycja zostanie zlokalizowana na działce znajdującej przy ul.Kruczej w Ciechanowie.

- To niezwykle ważna i potrzebna inwestycja, której głównym celem jest zapewnienie właściwych warunków dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą być i dorastać w rodzinach - przekonuje starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.

Dodaje, że budowany dom będzie przyjazny, bezpieczny i spełniający obecnie obowiązujące standardy wymagane dla tego rodzaju placówek.

- Dzisiejsze podpisanie umowy, było również okazją do krótkiej konferencji i zwrócenie uwagi jak ważne jest zapewnienie właściwych warunków dorastania i budowania poczucia bezpieczeństwa i stworzenia poprzez właściwą architekturę namiastki domu - twierdzi starosta.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz