Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 marca 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Potrzebujesz detoksu alkoholowego w Warszawie lub okolicach?

19.02.2021 11:00:00

Możesz z niego skorzystać we własnym domu. Czy kac jest chorobą? Z medycznego punktu widzenia nie. Każdy jednak, kto choć raz w życiu odczuł tę dolegliwość, z pewnością ma odmienne zdanie. Rozrywający ból głowy, nadwrażliwość na bodźce, uczucie pragnienia czy problemy trawienne ‒ syndrom dnia poprzedniego może przebiegać różnie. Intensywny kac często jednak uniemożliwia normalne funkcjonowanie, zmuszając nas do kilku(nastu) godzin odpoczynku. A gdyby tak pozbyć się kaca w godzinę z pomocą detoksu alkoholowego w Warszawie i okolicznych miejscowościach?

Detoks alkoholowy w Warszawie ‒ nowe zastosowanie starej metody

Detoks alkoholowy, nazywany także odtruciem, to procedura medyczna znana od wielu dekad. Opiera się ona na zastosowaniu odpowiednio dobranych kroplówek dożylnych, które umożliwiają podanie związków odżywczych bezpośrednio do krwiobiegu. W przypadku radzenia sobie z negatywnymi skutkami spożycia alkoholu, podawane preparaty muszą eliminować główne przyczyny złego samopoczucia, czyli odwodnienie, hipoglikemię i niedobór elektrolitów.

Odtrucie alkoholowe dopiero niedawno zyskało popularność jako metoda leczenia kaca. Dotychczas metoda ta była stosowana w przypadku zatrucia alkoholowego lub zespołu odstawiennego. Okazuje się jednak, że skuteczność detoksu w przypadku syndromu dnia poprzedniego jest zaskakująca. Pacjenci nierzadko odczuwają wyraźną ulgę jeszcze w trakcie wykonywania wlewu, a po godzinie są w stanie normalnie wrócić do codziennych obowiązków.

Dlaczego detoks alkoholowy jest tak skuteczny?

Mogłoby się wydawać, że za nagłym wzrostem popularności odtrucia alkoholowego w Warszawie i okolicach stoi dobry marketing. Przecież ludzie przez wiele wieków prześcigiwali się w wymyślnych metodach leczenia kaca, jednak ich skuteczność była nikła. Dlaczego więc w przypadku detoksu miałoby być inaczej?

Odtrucie alkoholowe z wykorzystaniem kroplówek dożylnych pozwala na niezwykle szybkie wysycenie organizmu związkami odżywczymi. Ich wchłanianie nie jest ograniczone funkcjonowaniem układu pokarmowego, dlatego składniki podawanych preparatów niemal natychmiast docierają do wszystkich tkanek organizmu. 

Skuteczność odtrucia alkoholowego wynika także z faktu, że metoda ta podchodzi do problemu kaca wielokierunkowo. Używane preparaty są tak dobierane, by:

  • wypłukać z organizmu resztki alkoholu i jego metabolitów;
  • wyrównać gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu;
  • wyrównać hipoglikemię;
  • zwiększyć stężenie antyoksydantów i przerwać stres oksydacyjny;
  • wspomóc regenerację wątroby i układu nerwowego;
  • uzupełnić niedobór witamin.

Detoks alkoholowy w Warszawie? KacDoktor przyjedzie prosto do Twojego domu!

Poimprezowy poranek bywa niekiedy koszmarny. Objawy kaca mogą utrudniać wstanie z łóżka, nie wspominając już o wyprawie przez miasto. Doskonale zdają sobie z tego sprawę pracownicy firmy KacDoktor, która specjalizuje się w wykonywaniu detoksu alkoholowego w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Z tego właśnie powodu oferują oni usługę z dojazdem do domu pacjenta. Wystarczy zadzwonić bądź skontaktować się przez formularz internetowy, a specjalista od detoksu dojedzie we wskazany adres już w 45 minut.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo całego zabiegu. Odtrucie alkoholowe w KacDoktorze prowadzone jest jedynie przez wykwalifikowany i doświadczony personel‒ lekarzy lub ratowników medycznych. Zyskujesz dzięki temu pewność, że cała procedura będzie wykonana bezboleśnie i z największą troską o zasady higieny i bezpieczeństwa. Co więcej, pracownicy firmy szczególnie dbają o pełną dyskrecję pacjentów korzystających z odtrucia alkoholowego.

Potrzebujesz stanąć na nogi po całonocnej imprezie? Możesz to zrobić w każdym momencie ‒ usługa detoksu dostępna jest całodobowo, w każdy dzień tygodnia. Skorzystaj z odtrucia alkoholowego i wygraj walkę z kacem!

autor: mp.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz