Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 marca 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Narkotyki w mieszkaniu płońszczanina

22.02.2021 11:00:00

Płońscy policjanci zatrzymali 30-latka, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli blisko 0,5 kg różnego rodzaju substancji psychotropowych i środków odurzających.

Na widok idących w jego stronę policjantów 30-latek wcisnął sobie do ust zawiniątko, w którym jak się okazało znajdowało się 6 "strunówek" z różnymi substancjami – informuje Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka płońskiej komendy policji.

Dodaje, że 30-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali zajmowane przez mężczyznę mieszkanie. Czynności wykonywali przy udziale dwóch przewodników z psami wyszukującymi zapach narkotyków z Komendy Miejskiej Policji w Płocku i Służby Celnej w Modlinie. W jednym z pokoi, na podłodze przy grzejniku, znalezione zostały dwa tekturowe pudełka, w których schowane były foliowe torby z suszem roślinnym i białą, krystaliczną substancją.

Dodatkowo w stojącej obok plastikowej skrzynce znajdowało się kilkadziesiąt dilerek z różnymi substancjami. Wstępne sprawdzenie wykazało, że „znalezisko” to blisko 5 gramów amfetaminy, ponad 300 gramów mefedronu i prawie 176 gramów marihuany. Szerzej w najbliższym Tc.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz