Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 14 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Minister rolnictwa żąda od Pfeifer&Langen Polska S.A. wyjaśnień

  11.08.2020 10:00:00

  Na początku sierpnia minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski zażądał od prezesa spółki Pfeifer&Langen Polska S.A. wyjaśnień w sprawie negocjacji ze Związkiem Plantatorów Buraka Cukrowego działającym przy cukrowni „Glinojeck”. Zrobił to na prośbę zarządu związku, który nie może porozumieć się z należącą do kapitału niemieckiego spółką w sprawie kształtu umów kontraktacyjnych i cen skupu buraków cukrowych.

  Czytaj dalej

 • Związek plantatorów buraka cukrowego apeluje do rolników

  29.07.2020 11:20:00

  Zarząd Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przy cukrowni Glinojeck S.A. wystosował do rolników uprawiających buraki apel o czasowe wstrzymanie się z podpisywaniem umów kontraktacyjnych na 2021 r.

  Czytaj dalej

 • 66 mln zł na drogę w gm. Bieżuń

  22.07.2020 13:50:00

  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego konsekwentnie realizuje przebudowę drogi wojewódzkiej nr 541. To drugi etap remontu w powiecie żuromińskim.

  Czytaj dalej

 • Żniwa zapowiadają się nieźle

  16.07.2020 12:00:00

  W marcu i kwietniu wydawało się, że z powodu suszy plony zbóż mogą być bardzo marne. Na szczęście w maju przyszły deszcze i zapobiegły klęsce w rolnictwie. Tegoroczne żniwa prawdopodobnie zaczną się znacznie później niż w latach poprzednich.

  Czytaj dalej

 • Pieniądze dla sołectw

  10.07.2020 09:30:00

  Wszystkie gminy w powiecie żuromińskim złożyły wnioski do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego o środki z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw. Są one przeznaczane głównie na modernizacje świetlic wiejskich, ale nie tylko.

  Czytaj dalej

 • Jak wybrać solidną drukarnię?


  08.07.2020 08:00:00

  Materiały reklamowe dla Twojej firmy od nowoczesnej drukarni internetowej.

  Czytaj dalej

 • Najpopularniejsze metody finansowania rozwoju firmy


  08.07.2020 00:00:00

  Wiele firm po pewnym okresie funkcjonowania dochodzi do wniosku, że potrzebuje nowego bodźca do rozwoju. Wtedy właśnie osoby decyzyjne zaczynają zastanawiać się, jakie formy finansowania okażą się najskuteczniejsze.

  Czytaj dalej

 • Bezpłatna elektryczna ładowarka do aut

  30.06.2020 15:00:00

  Do bezpłatnego użytku oddana została w Ciechanowie ładowarka do samochodów elektrycznych. Zainstalowana została przy ul. Zamkowej już kilka miesięcy temu, ale stan epidemii spowodował przesunięcie terminu możliwości korzystania z urządzenia. Projekt jest realizowany dzięki środkom finansowym pozyskanym przez miasto z UE.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • MKS Ciechanów rozbił strzegowian

  Po prawie dziewięciu miesiącach przerwy, na stadionie przy 3 Maja w Ciechanowie ponownie rozegrano ligowy mecz o punkty. Zobacz galerie...

 • Liderzy już strzelają

  W ub. weekend zainaugurowały rozgrywki piłkarskie piłkarskim na północnym Mazowszu. Pierwsza kolejka ligi okręgowej wskazała czołówkę trzech zespołów, które urządziły swoim rywalom ostre strzelanie. Zobacz galerie...

 • Nagrody Zarządu Powiatu Ciechanowskiego dla twórców i animatorów kultury

  Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...