Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 25 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Gmina Grudusk: nielegalne papierosy

  dziś 13:00:00

  W czwartek, 24 września, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie namierzyli kolejną osobę posiadającą wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Tym razem znaleźli je u 35-letniej mieszkanki gm. Grudusk.

  Czytaj dalej

 • Gmina Naruszewo: pijany i na zakazie

  dziś 12:00:00

  Wczoraj wieczorem w rejonie stacji paliw w miejscowości Wróblewo patrol ruchu drogowego zwrócił uwagę na osobowego opla, którego kierowca ruszył z piskiem opon i wężykiem zaczął jechać w kierunku krajowej 50-tki.

  Czytaj dalej

 • Kontrabanda warta milion

  wczoraj 11:00:00

  Mławscy policjanci wykryli nielegalne wyroby tytoniowe ukryte na terenie gm. Szydłowo. Zatrzymano 23-letniego mieszkańca pow. mławskiego.

  Czytaj dalej

 • Dwie kolizje z łosiami

  przedwczoraj 14:00:00

  Te piękne, majestatyczne zwierzęta warto oglądać w naturalnym środowisku, lecz nikt nie chciałby zobaczyć go tuż przed maską swojego samochodu. Niestety, coraz częściej dochodzi do zderzeń z łosiami, także w powiecie żuromińskim.

  Czytaj dalej

 • To nie był wypadek, ale zabójstwo

  22.09.2020 13:00:00

  Wypadek z udziałem rowerzysty okazał się dokładnie zaplanowaną zbrodnią

  Czytaj dalej

 • Zignorował znak STOP

  22.09.2020 08:30:00

  Mieszkaniec gminy Lubowidz odpowie za spowodowanie wypadku w miejscowości Mleczówka. Jego zachowanie doprowadziło do groźnego zdarzenia, w którym ucierpiał mieszkaniec powiatu rypińskiego.

  Czytaj dalej

 • Uderzyli w dzika i łosia

  21.09.2020 11:15:00

  Płońscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, łąk i pól, gdzie na drogę mogą wychodzić dzikie zwierzęta. Przy zbyt dużej prędkości prowadzący auto może nie zdążyć zareagować, by ominąć przeszkodę. W ostatni weekend na drogach powiatu płońskiego doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń ze zwierzyną.

  Czytaj dalej

 • Handlowali nielegalnymi fakturami VAT: prokuratura apeluje do podatników

  21.09.2020 11:10:00

  Prokuratura Regionalna we Wrocławiu prowadzi śledztwo dotyczące obrotu za pośrednictwem Internetu nielegalnymi fakturami VAT, które umożliwiały przedsiębiorcom uchylenie się od płacenia podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób fizycznych lub prawnych.

  Czytaj dalej