Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Niedzielny piknik rodzinny w Płońsku

  01.07.2020 10:00:00

  Na dobry początek wakacji władze Płońska i podlegające im placówki zapraszają na piknik rodzinny Postaw na rodzinę. Impreza zaplanowana jest 5 lipca, godz. 16.00 -18.00, na terenie zielonym przy MCK i MCSiR w Płońsku.

  Czytaj dalej

 • Gołotczyzna: muzeum wybuduje magazyn

  30.06.2020 12:15:00

  Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji budynku magazynowo-edukacyjnego. Budowa takiego obiektu planowana jest w przyszłym roku na terenie filii muzeum znajdującej się w Gołotczyźnie.

  Czytaj dalej

 • Po koncercie Kasi Kowalskiej: śledztwa nie będzie

  19.06.2020 08:30:00

  Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie bardzo racjonalnie podeszła do zawiadomienia o zagrożeniu dla zdrowia i życia wielu osób z powodu organizacji koncertu Kasi Kowalskiej w tym mieście. Uznała, że nie było realnego zagrożenia. - Możemy mówić o wypełnieniu znamion przestępstwa, gdy zagrożenie jest realne, a nie hipotetyczne - przekonuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej.

  Czytaj dalej

 • Wystawa poświęcona mazowieckim zamkom

  17.06.2020 07:00:00

  Na placu Jana Pawła II można już podziwiać wystawę plenerową „Zamki na Mazowszu – interpretacja i ochrona”. Została ona przygotowana we współpracy z Mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Warszawie.

  Czytaj dalej

 • Przygody Jerroma

  09.06.2020 11:30:00

  Zapytaliśmy dyrektora Janusza Kuklewicza o to, skąd wziął się pucołowaty Jerrome i w jakim kierunku zmierza, i bohater, i cała seria.

  Czytaj dalej

 • Kino samochodowe w Ciechanowie

  05.06.2020 11:40:00

  W sobotę, 6 czerwca, w Ciechanowie, na terenie giełdy samochodowej przy ul. Sońskiej, uruchomione zostanie kino samochodowe.

  Czytaj dalej

 • Ciechanów: wiaty przystankowe czekają na fotografie


  03.06.2020 17:00:00

  Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej "Studio", wraz z Ciechanowskim Klubem Fotograficznym i Tygodnikiem Ciechanowskim zachęcają miłośników fotografii - zarówno amatorów, jak i profesjonalistów - do wzięcia udziału w przeglądzie „Ciechanów Moje Miasto”

  Czytaj dalej

 • Konkurs na Dzień Dziecka

  03.06.2020 07:43:45

  Z okazji Dnia Dziecka "Tygodnik Ciechanowski" razem z pisarką Martą Milewską przygotował konkurs z nagrodami. Na zwycięzców czekają książki podpisane przez autorkę!

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • MKS Ciechanów rozbił strzegowian

  Po prawie dziewięciu miesiącach przerwy, na stadionie przy 3 Maja w Ciechanowie ponownie rozegrano ligowy mecz o punkty. Zobacz galerie...

 • Liderzy już strzelają

  W ub. weekend zainaugurowały rozgrywki piłkarskie piłkarskim na północnym Mazowszu. Pierwsza kolejka ligi okręgowej wskazała czołówkę trzech zespołów, które urządziły swoim rywalom ostre strzelanie. Zobacz galerie...

 • Nagrody Zarządu Powiatu Ciechanowskiego dla twórców i animatorów kultury

  Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...