Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 13 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Gwałtowny wzrost zachorowań

  dziś 14:10:00

  Przed długie miesiące w powiecie żuromińskim nie odnotowano żadnego przypadku zachorowania na covid-19. Wygląda jednak na to, że po pierwszym odnotowanym przypadku mamy do czynienia z lawinowym przyrostem osób zarażonych.

  Czytaj dalej

 • Odpoczynek nad wodą, zasady bezpieczeństwa

  07.08.2020 13:00:00

  Nadeszły gorące dni. Policja przypomina jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą. Niestety każdego roku wiele osób tonie ponieważ nie są przestrzegane znane od lat reguły bezpieczeństwa. Zasady te często nie wynikają z przepisów prawa, ale wyłącznie ze zwykłego rozsądku.

  Czytaj dalej

 • Mazowsze: drugi etap wsparcia dla szpitali

  06.08.2020 14:00:00

  Mazowsze uruchamia drugi etap unijnego wsparcia dla mazowieckich szpitali na przygotowanie się do walki z koronawirusem. Dodatkowych 105 mln zł zostanie wydanych na specjalistyczny sprzęt i środki ochrony osobistej.

  Czytaj dalej

 • Zarażona koronawirusem uznana za ozdrowieńca

  20.07.2020 11:30:00

  Niedawno, jako pierwsi informowaliśmy o przypadku koronawirusa w powiecie żuromińskim. Kobieta, u której test wyszedł pozytywnie w poniedziałek została uznana za ozdrowieńca.

  Czytaj dalej

 • Raciąż: pracownik ratusza w kwarantannie

  06.07.2020 10:00:00

  Pracownik Urzędu Miejskiego w Raciążu miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Z tego powodu, profilaktycznie, urząd w tym tygodniu działał będzie w ograniczonym zakresie.

  Czytaj dalej

 • Koronawirus w Żurominie [AKTUALIZACJA]

  01.07.2020 12:30:00

  Wykonano test u pacjentki żuromińskiego szpitala. Wynik wyszedł pozytywny. Kobieta przebywa w izolacji domowej.

  Czytaj dalej

 • Jak radzimy sobie z koronawirusem?

  22.06.2020 14:00:00

  W regionie ciechanowskim do tej pory odnotowano blisko 30 przypadków zakażeń koronawirusem . Ryzyko zachorowania wciąż istnieje, a najbardziej narażony jest personel medyczny, który codziennie stawia czoła zagrożeniu. Epidemia sprawiła, że konieczne były zakupy dużych ilości odzieży ochronnej czy płynu do dezynfekcji. Pomogły fundusze unijne, dzięki którym samorząd województwa przekazał do regionu ciechanowskiego 230 tys. środków ochrony i sprzęt medyczny.

  Czytaj dalej

 • Od 22 czerwca odmrażanie szpitala

  20.06.2020 09:00:00

  Wojewoda mazowiecki wyraźnie przeliczył się z ilością łóżek szpitalnych, które w ciechanowskim szpitalu miały być gotowe na przyjmowanie chorych z koronawirusem. Na jego polecenie, wydane 12 marca br., szpital zwiększył do 79 liczbę tego typu łóżek na oddziale obserwacyjno-zakaźnym. Większość z nich na szczęście świeciła pustkami. W tygodniu od 22 do 26 czerwca placówka otwiera wszystkie poradnie i oddziały.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • MKS Ciechanów rozbił strzegowian

  Po prawie dziewięciu miesiącach przerwy, na stadionie przy 3 Maja w Ciechanowie ponownie rozegrano ligowy mecz o punkty. Zobacz galerie...

 • Liderzy już strzelają

  W ub. weekend zainaugurowały rozgrywki piłkarskie piłkarskim na północnym Mazowszu. Pierwsza kolejka ligi okręgowej wskazała czołówkę trzech zespołów, które urządziły swoim rywalom ostre strzelanie. Zobacz galerie...

 • Nagrody Zarządu Powiatu Ciechanowskiego dla twórców i animatorów kultury

  Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...