Glinojeck: zginął kierowca, trzy osoby ranne

Dziś wieczorem policja przestrzega przed utrudnieniami w ruchu na drodze krajowej nr 60! Około godz. 20:10 między Glinojeckiem, a Raciążem, w okolicy miejscowości Lipa doszło do czołowego zderzenia Volvo z Nissanem.

DEN. Dwanaście osób z nagrodami starosty

Przedstawiciele szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat ciechanowski spotkali się 15 października w Kawiarni Artystycznej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody starosty ciechanowskiego Joanny Potockiej-Rak. Otrzymało je dwanaście osób.

Pomyśl o zdrowiu i rzuć palenie

Wielu naukowców nawołuje do rozstania się z tym zgubnym dla zdrowia nałogiem. Palacze, którym ciężko z dnia na dzień podjąć taką decyzję, powinni poznać potencjalnie mniej szkodliwe alternatywy, które mogą być pomocne choćby w trudnej „fazie przejściowej”.

Trzy warianty obwodnicy nie do zaakceptowania

Władze Ciechanowa poinformowały, że wszystkie trzy warianty przebiegu nowej obwodnicy miasta, przedstawione przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, są nie do zaakceptowania.

Szkółka Szmit. Firma z sąsiedztwa

Tajemniczy ogród w Pęchcinie

Wszyscy szukamy pięknych miejsc, w których można by odetchnąć i oderwać się od codzienności. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że mogą być bliżej, niż myślimy.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl