Pierwsza porażka Dekorglassu

We wtorek, 5 października Dekorglass pokonał rywali z Ostródy zgodnie z przewidywaniami. Wydawało się, że zespół z Działdowa łatwo wygra bez starty punktu, ale niespodziewanie przegrał swój pojedynek Patryk Chojnowski. Wygrał natomiast Szwed Moregard oraz dwa pojedynki  Jakub Dyjas.

To był zaległy mecz z pierwszej kolejki spotkań. Następnego dnia doszło do bardzo ważnego meczu mistrza Polski Dekorglassu i wicemistrza Bogorii. To był dobry mecz, który mógł się podobać nawet najwybredniejszym sympatykom tenisa stołowego. Pojedynki na wysokim poziomie rozegrali: Jakub Dyjas i Szwed Truls Moregard. Pierwszy wygrał z Chińczykiem Sun Shiyu, a drugi pokonał najpierw Miłosza Redzimskiego, a później Marka Badowskiego. Jeden pojedynek przegrał Wenliang Xu, który zastąpił Patryka Chojnowskiego.

W kolejnym meczu Dekorglass grał w Białymstoku z Dojlidami. Drużyna chciałaby jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu, albowiem po słabej grze nasi zawodnicy ulegli średniej klasy zespołowi 2:3. Po raz pierwszy występując w barwach Dekorglassu doznał porażki Szwed Moregard.

O końcowym wyniku zadecydowała gra deblowa, którą lepiej rozegrali gospodarze. W niedzielnym meczu w Działdowie Dekorglass pokonał Gwiazdę Bydgoszcz po czterech pojedynkach. Bardzo dobrze zagrał Dyjas, a przede wszystkim Moregard, który wygrał dwa pojedynki. Przegrał jedynie Lewandowski, ale miał silnego rywala Rosjanina Burova.

W piątek Dekorglass zagra w Toruniu z Energą, a w niedzielę o 16. w Działdowie z Polonią Bytom.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl