Przedstawicielki Nowego Dworu Maz. i Legionowa w półfinale Miss Mazowsza

Po dwie przedstawicielki powiatów: nowodworskiego i legionowskiego biorą udział w konkursie Miss Mazowsza 2021. Razem z nimi na scenie 9 października w Markach podczas półfinału zaprezentują się ciechanowianki, makowianka i przedstawicielki powiatów mławskiego i płońskiego oraz uczestniczki konkursu Miss Nastolatek Mazowsza, w tym mieszkanki Ciechanowa.

W półfinale spotkają się: Roksana Głogowska (nr 36, lat 20) z Kazunia Nowego (powiat nowodworski), absolwentka LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Paulina Pietrzak (nr 101, l. 21) z Nowego Dworu Mazowieckiego, absolwentka LO im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą, Marta Fonder (nr 32, l. 21) z Legionowa i Klaudia Ochrymiuk z Chotomowa (nr 89, l. 20), absolwentki liceów warszawskich.

Mówią o sobie:

Roksana: – Jestem studentką kryminologii i kryminalistyki na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. W wolnym czasie chodzę na zajęcia z pole dance.

roksana-glogowska

Paulina: – Zajmuję się moją prześliczną, roczną córeczką Michalinką. Studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, pracuję. Moją największą pasją jest sport. Biegam praktycznie każde dystanse, sama i z wózkiem.

paulina-pietrzak

Marta: – Pracuję na siłowni i uczę się w szkole policealnej w kierunku kosmetologii. Interesuję się modą, sportem, modelingiem i wizażem. Uwielbiam podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Chętnie uczestniczę w sesjach zdjęciowych. Lubię pomagać innym. W przyszłości chciałabym otworzyć własny biznes, który łączyłby się z jedną z moich pasji.

marta-fonder

Klaudia: – Studiuję filologię hiszpańską na warszawskiej uczelni, udzielam korepetycji. Interesuję się psychologią. Chodzę na zajęcia taneczne: high heels, twerk i pole dance.

klaudia-ochrymiuk

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu na Fb: https://www.facebook. com/MissMazowieckiego i na Instagramie strony organizatora – punktowane są polubienia zdjęć kandydatek. Można też wysyłać odpłatne SMS-y: w przypadku Miss Mazowsza o treści: MMZ. numer kandydatki, w przypadku Miss Mazowsza Nastolatek o treści: MNMZ. numer kandydatki. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów do 8 października do godz. 23.

A już 9 października przekonamy się, które z pań wejdą do finału. Trzymamy kciuki!

Cały artykuł w Tygodniku Mazowieckim nr 40 z 5.10.

Fot. Archiwum prywatne kandydatek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl