Tygodnik Ciechanowski

Środa, 20 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Bądź widoczny...

rozpoczęcie: 07.10.2014 00:00:00, zakończenie: 16.10.2014 23:59:59

Konkurs Tygodnika i Urzędu Marszałkowskiego

Od 31 sierpnia tego roku wszystkie osoby poruszające się po drogach po zmroku muszą mieć na sobie elementy odblaskowe. To nie tylko nowy przepis, to szansa na to, abyśmy byli bezpieczni na drodze. Zadbajmy o to i dajmy kierowcą szansę, aby nas ominęli.
Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa mazowieckiego organizujemy konkurs: jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest redakcja „Tygodnika Ciechanowskiego” i Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

2. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba być pełnoletnim.

3. O główną nagrodę walczyć mogą wyłącznie posiadacze prawa jazdy kat. B.

4. Rozwiązanie konkursu składa się z dwóch części: 1. prawidłowego rozwiązanie krzyżówki oraz odgadnięcia hasła, które stworzą ułożone kolejno numery z ponumerowanych kratek; 2. Uzupełnienia zdania: Jesteś widoczny...

5. Hasło krzyżówki i dokończone zdanie należy nadesłać do 16 października SMS-em na numer 72051. W treści SMS-a należy wpisać: tc. hasło z krzyżówki, zdanie z dokończeniem. Cena SMS-a to 2,46 zł z VAT.

6. Hasło z krzyżówki i uzupełnione zdanie można również wysłać pocztą na adres redakcji: ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów, z naklejonym na kopercie lub karcie pocztowej logiem konkursu z pierwszej strony „Tygodnika” drukowanej wersji „Tygodnika”.

7. Powołana przez redakcję komisja konkursowa oceni rozwiązania. Najlepsze z nich zostanie nagrodzone Ten, kto nadeśle prawidłowe hasło oraz najciekawsze, zdaniem redakcji, dokończenie zdania otrzyma główną nagrodę – szkolenie doskonalenia techniki jazdy w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Warszawie wraz z obiadem. Termin szkolenia: 15 grudnia br. w godzinach 8.00-14.00. Natomiast pierwsze 50 osób, które nadeślą SMS-y lub kartki pocztowe z prawidłowym rozwiązaniem krzyżówki otrzyma zestawy elementów odblaskowych.

8. Nagrody ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

9. Krzyżówkę przygotował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie – wydział BRD.