Bajki o dorosłych - zmiana terminu

Choć opowiem ci bajkę… dla dorosłych. W takim charakterze odbędzie koncert w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim. Nastąpiła zmiana terminu - zespół Bajki o dorosłych odwiedzi Maków nie 15 października, a 26 listopada o godz. 18.

Projekt Bajki o Dorosłych jest wynikiem spotkania trzech muzyków i artystów, którzy nie boja się sięgać po nowe i zaskakujące rozwiązania. Tworzą go: Hubert Pyrgies, wokalista, beatboxer, kompozytor i autor tekstów, znany z zespołu Chonabibe, Stanisław Leszczyński, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, członek NeoKlez oraz Gooral oraz Antek Sojka, kompozytor, producent, wokalista.

– Z połączenia tych trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością, a szaleństwo ze spokojem. Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka lawirująca między art popem, elektroniką a hip-hopem zabiorą w podroż do świata, który z bajkową beztroską ma jednak niewiele wspólnego. Inspiracją dla tekstów są wszelkie „niełatwe” tematy, będące często przedmiotem nocnych dyskusji. Dotyczą rozterek, z którymi mierzy się pokolenie około-trzydziestolatków, jedną nogą tkwiące w młodzieńczej beztrosce, a drugą zamartwiające się przemijaniem i bagażem oczekiwań własnych lub otoczenia – muzycy mówią sami o sobie.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie kina „Mazowsze” oraz biurze domu kultury.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl