Tragedia w Romanowie. Zginęło czworo nastolatków

Do poważnego wypadku doszło w powiecie Makowskim. W miejscowości Romanowo, w nocy z 15 na 16 października zginęły 4 młode osoby.

Zgłoszenia do służb ratunkowych w Przasnyszu i w Makowie Mazowieckim wpłynęły około godziny 2.50. Dwie osoby zgłosiły to zdarzenie. Z tego powodu do akcji ruszyło aż 5 jednostek powiatowych (16 osób) oraz 4 jednostki z Ochotniczych Straży Pożarnych (19 osób).

Jako jedni z pierwszych na miejscu pojawili się druhowie z OSP Krasne. – Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia samochód był całkowicie zajęty przez ogień – mówi nam oficer prasowy z KP PSP Przasnysz kpt. mgr Piotr Kuligowski. – Z informacji od świadków dowiedzieliśmy się, że w samochodzie mogą przebywać trzy osoby. Jak się później okazało, po ugaszeniu pożaru, w aucie były cztery ciała – dodaje st. kpt. Bartosz Kołodziejski z KP PSP Maków Mazowiecki.

Po zakończeniu akcji gaśniczej przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon wszystkich czterech osób podróżujących w tym samochodzie. – Najprawdopodobniej byli to mieszkańcy powiatu makowskiego, ale te informacje są wciąż ustalane. Były to osoby w wieku od 15 do 18 lat, ich identyfikacja jest cały czas prowadzona – dodaje asp. Monika Winnik z KPP Makowa Mazowieckiego.

Przyczyna tego tragicznego wypadku nie jest jeszcze ustalona. Kierowca audi A4 z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Aktualnie sprawę prowadzi przasnyska prokuratura.

Więcej w najbliższym wydaniu "Tygodnika Makowskiego"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl