Wielkie przełamanie Makowianki

Na taki mecz Makowianki czekano od początek sezonu. Czy to początek przełamania w drużynie? Dowiemy się dopiero za tydzień. Pierwszy krok piłkarze z Makowa Mazowieckiego postawili w Warszawie na boisku Drukarza, wygrywając pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach.

Sobotni rywale, podobnie jak podopieczni Krzysztofa Szymańskiego, znajdują się w tym sezonie w tarapatach. Warszawianie mają na koncie tylko dwa zwycięstwa i tyle samo remisów – taki bilans nie gwarantuje spokojnego utrzymania. Po ostatnim meczu doszły kolejne zmartwienia, bo piłkarze Drukarza porażki na własnym stadionie tym bardziej nie brali pod uwagę. Miejscowi atakowali od pierwszego gwizdka, ale razili nieskutecznością. Skończyło się to dla nich fatalnie, gdy w 25. minucie nadziali się kontrę gości. Szybki atak sfinalizował Konrad Kargul-Grobla. To ustawiło dalszych przebieg rywalizacji. Warszawiacy atakowali, ale defensywa dowodzona przez braci Pustołów była nie do sforsowania.

Drukarz Warszawa – Makowianka Maków Maz. 0:1 (0:1)
Bramka: Kargul-Grobla 25
Makowianka: Ostrowski – Kamil Pustoła, Pragacz, Krzysztof Pustoła, M. Tyska, Regulski (46. Duszak), Kargul-Grobla (80. Śliwiński), Kowalski, Koczara, Markiewicz (60 Laska), Tranczewski (90 Rebeliński)

GP

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl