Betonowa S 7 – całość będzie dostępna przed wakacjami

Budowana nowa trasa ekspresowa powoli nabiera realnych, widocznych dla kierowców kształtów. Ponad dwa miesiące temu udostępniono kilkukilometrowy odcinek jednej jezdni nowej drogi, od węzła w Napierkach do okolic Kuklina. Potem w kierunku Warszawy, trzeba jeszcze poruszać się aż do Płońska po starej „siódemce”.

Mój przyjacielu... - koncert

Już niebawem z inicjatywy mławianina Dariusza Marcinkiewicza – wieloletniego współpracownika i gitarzysty zespołu śp. Krzysztofa Krawczyka odbędzie się koncert poświęcony pamięci tego zmarłego artysty. Podczas występu usłyszymy największe przeboje z dyskografii twórcy, wysłuchamy ciekawych anegdot oraz zobaczymy fotografie relacjonujące najpiękniejsze momenty pracy Dariusza Marcinkiewicza z Krzysztofem Krawczykiem. Oprócz mławianina na scenie MDK wystąpią wspaniali wokaliści i instrumentaliści z Big Band Błonie.

Dworzec dla miejskiej spółki

Rada Miasta Mława na wczorajszej sesji zadecydowała o podniesieniu kapitału zakładowego miejskiej spółki, Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego o kwotę ponad 4,72 mln złotych. Na tyle wyceniono nieruchomość pod nazwą dworzec zintegrowany, który jest integralną częścią centrum handlowego Stacja Mława.

Święto strażaków ochotników

Ochotnicza Straż Pożarna w Mławie świętuje w tym roku 140. rocznicę swojego istnienia. Główne obchody jubileuszowe odbędą się w piątek 15 października. 

Zdarzenia drogowe z nietrzeźwymi kierowcami

Podczas weekendu mławscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W obu przypadkach byli to uczestnicy zdarzeń drogowych. Jeden z nich uderzył w inny pojazd, drugi wypadł z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl