Wkra ponownie posprzątana

9 października zrealizowano szczytną akcję sprzątania rzeki Wkry, na odcinku od Radzanowa do Modlina. Łącznie napełniono dwa kontenery śmieci, co niestety nie wystawia najlepszego świadectwa osobom, które latem odpoczywały nad rzeką.

Festiwal kultury żydowskiej

Festiwal kultury żydowskiej w mieście Ben Guriona - Płońsku - tym razem odbędzie się w dniach 23- 26 października. Do odbioru w kasie kina zaproszenia i wejściówki oraz bilety na festiwalowe wydarzenia.

Za alkohol, narkotyki, znęcanie...

Policjanci zatrzymali 33-latka, który mając czynny zakaz prowadzenia pojazdów i będąc pod wpływem alkoholu kierował osobowym fiatem. Mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną i miał przy sobie narkotyki. Uszkodził też cudzy samochód, drzwi i ubrania.

44 uczniów otrzymało stypendia

44 uczniów szkół prowadzonych przez powiat płoński otrzymało stypendia. Mają one charakter finansowy, a ich wysokość wyniosła od 300 zł do 2000 zł. Całkowita kwota przeznaczona na ten cel wyniosła prawie 35 tys. zł.

Zderzyły się dwie osobówki

9 października około godz. 16.00 na krajowej siódemce na wysokości Płońska czołowo zderzyły się dwie osobówki: nissan i toyota.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl