Wystawa: "Wszyscy jesteśmy braćmi"

Już w piątek o godz. 14 w pięknie odnowionej pułtuskiej kamienicy nr 13 w Rynku odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej dziejom pułtuskich Żydów "Wszyscy jesteśmy braćmi". 

Opiekun stypendysty. Nasi nauczyciele z nagrodami marszałka

Za nami IV edycja konkursu na „Opiekuna Stypendysty”. W gronie 36 najlepszych nauczycieli, którzy opiekowali się uczniami, realizującymi projekty edukacyjne, stypendystami marszałka, znalazły się przedstawicielki Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku oraz reprezentanci szkół w: Płońsku, Mławie, Młynarzach i Nowym Dworze Mazowieckim.

Obchody Święta Niepodległości w Pułtusku

Starosta pułtuski Jan Zalewski oraz burmistrz miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk zapraszają mieszkańców miasta i powiatu pułtuskiego na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w czwartek, 11 listopada br.

Pułtusk pełen inwestycji

Budowa i przebudowa ulic oraz przebudowa stadionu – te inwestycje zrealizuje miasto i gmina Pułtusk. Otrzymało na nie promesy z Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. To nie pierwsze inwestycje z funduszy rządowych; w ciągu 3 lat Pułtusk otrzymał wsparcie w wysokości 50 mln zł. Ich podsumowanie nastąpiło w pułtuskim ratuszu 12 listopada podczas spotkania z udziałem Henryka Kowalczyka, wiceprezesa Rady Ministrów, ministra rolnictwa i rozwoju wsi oraz burmistrza Wojciecha Gregorczyka. 

Zmiana w Zarządzie Powiatu. Emilia Gąsecka zrezygnowała z funkcji

Emilia Agata Gąsecka, radna z gminy Obryte, zrezygnowała z funkcji członka Zarządu Powiatu w Pułtusku. W związku z tym starosta Jan Zalewski rekomendował kolejną osobę. Radni powiatowi zaakceptowali nową kandydaturę i członkiem Zarządu Powiatu wybrali 10 listopada Wojciecha Waldemara Żukowskiego. 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl