MKS Ciechanów - Iskra Krasne. Kartka ustawiła mecz

Zanim spotkanie w Ciechanowie rozkręciło się na dobre, faul na Mariuszu Kopeckim ustawił jego dalszy przebieg. W 10. minucie wychodzącego na czystą pozycję napastnika MKS Ciechanów równo z trawą wyciął Yevgeniy Shutyak. Sędzia nie miał oporów, aby wyjąć czerwoną kartkę i odesłać Ukraińca gości do szatni.

Piłkarski weekend na Mazowszu

W trakcie przerwy od ligowej piłki na mecze i zgrupowania reprezentacyjne, kibice z większą uwagą śledzić będą lokalne rozgrywki piłkarskie. Najbliższy weekend na stadionach i boiskach naszego regionu zapowiadają się ciekawie.

IV liga. Mławianka podejmie lidera

Po dziesięciu kolejkach dwa prowadzące zespoły w IV lidze - Wisła II Płock i Mławianka Mława - idą łeb w łeb. W bieżących rozgrywkach porażki obie drużyny nie zaznały jeszcze porażki. W sobotę w Mławie dojdzie do bezpośredniego starcia między liderami.

Jurand zagra o Puchar

Piłkarze ręczni ciechanowskiego Juranda wygrali półfinałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Przed własną publicznością pokonali KPR Legionowo.
Środowy rywal to zespół grający na co dzień w lidze centralnej, dlatego zwycięstwo nad wyżej grającym rywalem cieszy podwójnie.

Liga okręgowa. Karnie w Nowym Mieście

Piłkarze MKS Ciechanów przegrali pierwszy mecz ligowy w bieżącym sezonie. W Nowym Mieście podopieczni Mariusza Mikłowskiego zostali wypunktowani przez miejscową Sonę. Bohaterem meczu okazał się 36-letni Łukasz Barankiewicz, autor trzech bramek dla gospodarzy. Sędzia aż trzykrotnie wskazywał na rzut karny.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl