Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Tygodnik Ciechanowski nr 15/2020

  Aktualne i archiwalne  numery wszystkich wydań "Tygodnika Ciechanowskiego" można kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  https://eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru TC:

  Za ściągnięcie dowolnego numeru "Tygodnika Ciechanowskiego " można zapłacić SMS-em .

  Kod podany przy wybranym numerze TC należy wysłać SMS-em pod numer 72068. Drogą zwrotną otrzymacie Państwo na swój telefon jednorazowy kod dostępu, uprawniający do pobierania wybranego pliku. Koszt jednego SMS'a to 2 zł + VAT (2,46 zł z VAT). Należność ta zostanie doliczona do Państwa rachunku telefonicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi podczas wpisywania treści SMS-a na wielkość liter oraz odstęp pomiędzy literami, a cyframi w kodzie.

  Następnie kliknij w zobacz pełny opis gazety.

  Tygodnik Ciechanowski nr 15/2020 PDF [4.54 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Komunikat ciechanowskiego Sanepidu z 8 kwietnia

  dziś 15:30:00

  fot. fot. int. Jak informuje ciechanowski Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w komunikacie wydanym 8 kwietnia, według stanu na godz. 13.00, w powiecie ciechanowskim nadzorem epidemiologicznym objętym przez służby sanitarne było 68 osób (w ciągu ostatniej doby nikt nie przybył).  Czytaj dalej»

 • Krótka radość z udanej kradzieży

  dziś 14:00:00

  W środę, 1 kwietnia, w Ciechanowie, pewien 38-letni mieszkaniec miasta wybrał się na przechadzkę po osiedlu domków jednorodzinnych. W pewnym momencie, przechodząc obok jednej z posesji, zauważył agregat prądotwórczy. Czytaj dalej»

 • Nie zastosowali się do zaleceń służb

  dziś 11:15:00

  fot. KPP Ciechanów We wtorek, 7 kwietnia, na terenie Ciechanowa odnotowano aż 22 policyjne interwencje związane z naruszeniem przepisów dotyczących zwalczania epidemii koronawirusa. Czytaj dalej»

 • PUP w Ciechanowie: Czekanie na gorsze jutro

  dziś 10:30:00

  fot. K. Kowalski Epidemia koronawirusa negatywnie wpływa nie tylko na prywatne i zawodowe życie każdego z nas, ale także na funkcjonowanie firm. Na razie z powodu dramatycznego pogorszenia się światowej koniunktury gospodarczej, w powiecie ciechanowskim nie wzrosła liczba bezrobotnych, nie doszło też do masowego zamykania firm i zwolnień grupowych. Ale nikt nie ma wątpliwości, że w następnych tygodniach to się zmieni.  Czytaj dalej»

 • Izolatorium dla pracowników szpitala w hotelu Olimpijskim

  dziś 09:40:00

  fot. UM Ciechanów W związku z epidemią koronawirusa, w Ciechanowie powstanie izolatorium dla pracowników Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. Zostanie ono zorganizowane w części należącego do miasta hotelu Olimpijskiego. Czytaj dalej»

 • Na Mazowszu policzą stare piece

  dziś 08:00:00

  fot. K. Kowalski Samorząd województwa mazowieckiego przygotowuje „Programu ochrony powietrza”. Dokument ten wyznacza na najbliższe lata cele strategiczne w sferze ochrony powietrza na Mazowszu. Ważnym elementem programu prowadzącego do poprawy jakości powietrza ma być inwentaryzacja wszystkich pieców węglowych w województwie. Czytaj dalej»

 • Ukradli pieniądze z myjni samochodowej

  wczoraj 15:00:00

  Policja poszukuje dwóch młodych mężczyzn, którzy okradli myjnię samochodową znajdującą się w Ciechanowie przy ul. Pułtuskiej, na terenie stacji Shell.  Czytaj dalej»

 • Seniorze, zostań w domu!

  wczoraj 14:33:16

  fot. mp. Ryzyko ciężkiego przebiegu infekcji wywołanej koronawirusem rośnie z wiekiem zakażonego. Najbardziej zagrożoną grupą są seniorzy. Czytaj dalej»

 • Władze Mazowsza uruchamiają miliony z UE dla szpitali

  wczoraj 14:00:00

  Zarząd województwa mazowieckiego uruchomił projekt dofinansowany z UE, dzięki któremu do mazowieckich placówek trafi m.in. najbardziej potrzebny sprzęt ratujący życie i środki ochrony.  Czytaj dalej»

 • Reklama. Na co zwrócić uwagę kupując materac piankowy? Czy materac piankowy jest dobry dla każdego?

  wczoraj 14:00:00

  fot. mp. Materace piankowe zyskują sobie coraz więcej zwolenników. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapewniają wysoki komfort snu. Czytaj dalej»

 • Przeżyjmy Wielkanoc z roztropnością i wiarą

  przedwczoraj 20:00:00

  fot. IK Rozmowa z ks. prałatem Wiesławem Koskiem, proboszczem parafii św. Mateusza w Pułtusku, dziekanem dekanatu pułtuskiego, kustoszem Kapituły Pułtuskiej. Powinniśmy dostosować się do apeli, aby pozostać w domu. To nam zawęża gamę możliwości dobrego przygotowania się do przeżywania Świąt Wielkanocy.  Czytaj dalej»

 • Stworzyłam taneczną rodzinę

  przedwczoraj 19:00:00

  fot. Archiwum Olgi Nitkowskiej-Brejnak Rozmowa z Olgą Nitkowską-Brejnak, tancerką, choreografem, instruktorką tańca, pedagogiem, założycielką sieci szkół Studio Tańca SWAG z siedzibą w Pułtusku Teledysk do piosenki „Zwariowana noc” zespołu Daj To Głośniej bije rekordy odsłon. Wystąpili w nim pani tancerze, a choreografia to pani dzieło.  Czytaj dalej»

 • Uciekał policji, nie bez powodu

  przedwczoraj 16:00:00

  fot. il. KPP w Pułtusku 27-latek z powiatu pułtuskiego zapadnie w pamięć policjantom. Nie tylko dlatego, że nie zatrzymał się do kontroli patrolowi ruchu drogowego, a potem uciekał przed nim i jeszcze próbował, w nietypowy sposób, opóźnić pościg. Odpowie też za inne czyny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Ogłoszenia drobne do TC

Ogłoszenia przez internet.

 

Budżet Obywatelski Mazowsza

40-lecie TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Konkurs

 

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

Nasz Partner

Dyżur dziennikarza

 

Klaudia Kujawa

tel. 672 34 02

e-mail: klaudiakujawa92@vp.pl

Zadzwoń! Napisz!

Felietony

 

Dodatek "I ja żyłem w Arkadii..."

 

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16