Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 28 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ostatnie FotoreportażeRSS

Najświeższe artykułyRSS

 • Odnaleziono ciało Jana Lityńskiego

  wczoraj 15:30:00

  fot. Fot. Kancelaria Senatu RP Płetwonurkowie 27 lutego przed godziną 14 znaleźli w Narwi w Pułtusku ciało mężczyzny. Policja potwierdziła tożsamość Jana Lityńskiego.  Czytaj dalej»

 • Bieg dla Laury Paczuły

  wczoraj 13:00:00

  Kolejna inicjatywa charytatywna dla Laury Paczuły. Tym razem sportowa. To bieg, który formalnie startuje 1 marca, ale można się do niego przyłączyć aż do 10 marca. Czytaj dalej»

 • Strzegowo. Byk zabił rolnika

  wczoraj 09:30:00

  fot. KPP Mława W piątek rano(26 lutego) policjanci i leśnicy na terenie gminy Strzegowo odnaleźli agresywnego byka. Wygląda na to, że to zwierzę zabiło swego pana.  Czytaj dalej»

 • Od dziś przyłbice nie są już honorowane

  wczoraj 08:35:00

  Od soboty rząd wprowadził nakaz zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki. Przyłbice, szaliki, chusty - już nie wchodzą w grę.  Czytaj dalej»

 • Pomoc dla przedsiębiorców

  wczoraj 08:30:00

  Rada Miasta jednogłośnie zatwierdziła projekt pomocy samorządowej dla ciechanowskich przedsiębiorców, którzy w wyniku decyzji rządu mają zakaz bądź istotne ograniczenie prowadzenia działalności gospodarczej. Zwolnienie z podatku od nieruchomości dotyczy firm, które prowadzą działalność gastronomiczną czy hotelarską (w tym sale weselne), turystyczną, rozrywkową, siłownie i kluby fitness.  Czytaj dalej»

 • Jadwiga Paprocka (1936-2021). Pożegnamy ją 27.02. Zamiast kwiatów - datki na TPD

  przedwczoraj 13:00:00

  fot. Stefan Żagiel Zmarłą 23 lutego Jadwigę Paprocką (z domu Maruszewską), wieloletnią prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, laureatkę Wykrzyknika TC za rok 2012, pożegnamy 27 lutego.  Czytaj dalej»

 • Dyrektor Długoszewska na emeryturze

  przedwczoraj 10:00:00

  fot. Muzeum Szlachty Mazowieckiej W Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie kończy się pewna era. Po 29 latach urzędowania przeszła wczoraj na emeryturę Hanna Długoszewska-Nadratowska- dyrektorka tej placówki. Czytaj dalej»

 • Podpisanie umowy na budowę hali sportowej

  przedwczoraj 09:30:00

  22 lutego o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku odbyło się spotkanie podczas którego podpisano umowę na budowę Hali Sportowej w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku. Wartość podpisanej umowy to około 9,5 mln złotych. Czytaj dalej»

 • Zwolnienie z podatku od nieruchomości

  25.02.2021 12:00:00

  Rada Miasta jednogłośnie zatwierdziła projekt pomocy samorządowej dla ciechanowskich przedsiębiorców, którzy w wyniku decyzji rządu mają zakaz bądź istotne ograniczenie prowadzenia działalności gospodarczej. Czytaj dalej»

 • Pędził 148 km na godzinę

  25.02.2021 11:50:00

  Policjanci z płońskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 148 km/h. Okazał się nim 16-latek, nie posiadający uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. O jego dalszym losie, wymiarze kary zadecyduje niebawem sąd rodzinny. Czytaj dalej»

 • Jak uporządkować dom? Przydatne porady

  25.02.2021 10:50:00

  Każdy wie jak trudno zaprowadzić w domu porządek. Wystarczy chwila, by zaprzepaścić efekty wielogodzinnego sprzątania. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym poskromisz bałagan na dłużej. Sprawdź jakie akcesoria i jakie metody warto wykorzystać w trakcie domowych porządków.  Czytaj dalej»

 • Wypadek na krajowej siódemce

  25.02.2021 10:45:00

  fot. KPP Płońsk Do poważnego wypadku doszło dziś w miejscowości Niepiekła, w gminie Załuski, na drodze krajowej nr 7.  Czytaj dalej»

 • Czy warto rezerwować salę weselną na kameralną zabawę?

  25.02.2021 10:00:00

  fot. mp. W polskiej tradycji utarło się przekonanie, że wesele powinno być huczną zabawą z licznym gronem gości. Z roku na rok rośnie jednak liczba narzeczonych, którzy nie chcą organizować tak wymagającej i kosztownej zabawy. Czytaj dalej»

 • Okopowa zostanie zmodernizowana

  25.02.2021 08:30:00

  Podpisana została umowa na modernizację ul. Okopowej na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Bielińskiej. Pojawi się odwodnienie, nowa nawierzchnia, chodniki, zjazdy indywidualne oraz zasadzonych zostanie 20 drzew. Inwestycja ma zostać zrealizowana do września br. Czytaj dalej»

 • Lodowisko już nieczynne

  24.02.2021 13:25:00

  fot. MOSiR Ciechanów Zaledwie niecałe 4 dni czynne było sztuczne lodowisko w Ciechanowie, za co odpowiada wyższa temperatura.  Czytaj dalej»

 • Gadżety reklamowe w walce o sukces w biznesie.

  24.02.2021 13:00:00

  fot. mp. Stworzenie od podstaw własnej marki oraz rozkręcenie własnego biznesu to nigdy nie są proste rzeczy. Wymagają mnóstwa pracy, samozaparcia i umiejętności. Każdy, kto pragnie prowadzić własny biznes, musi znać się nie tylko na tym, co chce robić, ale też na marketingu i szeroko pojętej umiejętności zdobycia klientów.  Czytaj dalej»

 • Złodzieje paliwa w rękach policji

  24.02.2021 13:00:00

  Płońscy policjanci zatrzymali dwóch złodziei paliwa, którzy uciekali niedopuszczonym do ruchu oplem z założonymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Sprawców śledziła czujna pracownica stacji paliw. Obaj przyznali się do kradzieży blisko 100 litrów oleju napędowego Czytaj dalej»

 • Radni wojewódzcy z apelem do premiera

  24.02.2021 11:15:00

  Radni województwa mazowieckiego apelują do Premiera RP o zlikwidowanie rezerwy, jaką zostawiło sobie ministerstwo – 7,1 mld euro, czyli 25 proc. wszystkich środków przeznaczonych dla samorządów. Samorząd wojewódzki domaga się sprawiedliwego algorytmu podziału środków pomiędzy regiony i zawarcia go w Umowie Partnerstwa. Mazowsze nie może się także zgodzić na drastycznie niskie wsparcie, jakie zaplanowało ministerstwo dla Warszawy i 70 okolicznych gmin.  Czytaj dalej»

 • Włodarze zadecydują o losie dyrektorów szkół

  24.02.2021 10:30:00

  fot. Fot. SP w Chojnowie Ponownie zmieniły się przepisy dotyczące sposobu zatrudnienia dyrektorów. Teraz wójtowie, burmistrzowie i starostowie mogą powołać dyrektora w danej jednostce nawet na 5-letnią kadencję.  Czytaj dalej»

 • Ponad 1000 wykroczeń na drogach

  24.02.2021 09:30:00

  Nadmierna prędkość, brawura, a czasami alkohol i narkotyki, to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z jakimi na co dzień walczą policjanci z mazowieckiej grupy SPEED Czytaj dalej»

 • Tydzień walki z depresją

  24.02.2021 08:30:00

  ,Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców: rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli, dodatkowo także poza standardowymi godzinami pracy organizuje Tydzień Walki z Depresją. Będzie on trwał do 2 marca. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Media - akcja protestacyjna

 

Reklama

 

Reklama

 

Ogłoszenia drobne do TC

Mazowiecka książka roku


 

Czytelnia

 

Samorząd

Tygodnik Studencki

 

40-lecie TC

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Nasze Tygodniki

 

Dyżur dziennikarski.

 

Roman Nadaj

roman.nadaj@ciechpress.pl

tel. 692 867 910

Felietony

 

Smog w Ciechanowie

Prenumerata

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16