Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 24 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Tygodnik Ciechanowski nr 48/2020

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

Ostatnie FotoreportażeRSS

Najświeższe artykułyRSS

 • Lenka gra przeciwko SMA

  dziś 09:50:00

  fot. Archiwum rodzinne Urodziła się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Patrzy na świat z radością, widoczną w jej dużych oczach, a na jej twarzy gości uśmiech. Rzadko płacze, choć nie może bawić się z rówieśnikami i odczuwa dolegliwości, których oni nie odczuwają. Lenka Mazur nie wygląda na dziecko, u którego zdiagnozowano SMA, rdzeniowy zanik mięśni.  Czytaj dalej»

 • Tragiczny wypadek w gminie Naruszewo

  wczoraj 21:00:00

  Na drodze relacji Nacpolsk-Sosenkowo(gm. Naruszewo) przed godz. 20 doszło do tragicznego wypadku. Czytaj dalej»

 • Obchodziliśmy Światowy dzień rzucania palenia

  wczoraj 16:30:00

  fot. mp. Czy nowe technologie pomogą milionom palaczy, którzy nie potrafią rzucić? Czytaj dalej»

 • Jakie krótkie suknie ślubne będą strzałem w dziesiątkę?

  wczoraj 16:15:00

  fot. ap. Wybór idealnej sukni ślubnej, z całą pewnością jest nie lada wyzwaniem. Warto więc wiedzieć, które modele będą najmodniejsze oraz czym kierować się podczas ich zakupu. Zdecydowanie swój urok posiadają także krótkie suknie ślubne, które sprawdzą się zwłaszcza wiosną oraz latem. Wybór takich modeli jest naprawdę duży, co znacząco umożliwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Czytaj dalej»

 • Jaki czynniki są ważne przy wyborze idealnej walizki podróżnej ?

  wczoraj 16:01:52

  fot. materiał promocyjny Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze walizki podróżnej jest materiał z jakiego została wykonana walizka, którą zamierzamy użyć w trakcie podróży. Czytaj dalej»

 • Zdalne nauczanie w klasach I-III. Sonda. Justyna Mikulska

  wczoraj 12:00:00

  fot. Archiwum Justyna Mikulska, logopeda, mama uczennicy kl. I w Społecznej Szkole Podstawowej w Gzach:  Czytaj dalej»

 • Zdalne nauczanie w klasach I-III. Sonda. Beata Czajkowska

  wczoraj 10:00:00

  fot. Archiwum Beata Czajkowska, nauczycielka nauczania zintegrowanego, wychowawczyni kl. I w Społecznej Szkole Podstawowej w Gzach:  Czytaj dalej»

 • Rzeźbiarskie Wspomnienia niebieskiego mundurka

  przedwczoraj 17:00:00

  fot. UM w Pułtusku Nawiąże do tradycji szkoły oraz powieści Wiktora Gomulickiego „Wspomnienia niebieskiego mundurka”, której akcja toczy się w mieście nad Narwią. Będzie darem samorządów gminy Pułtusk i powiatu pułtuskiego z okazji 580-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku. Rzeźba grupowa stanie na tle dawnej bramy wjazdowej na teren szkoły. Czytaj dalej»

 • WTZ w Świeszewie. Nauka życia poza domem

  21.11.2020 13:00:00

  fot. WTZ w Świeszewie Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świeszewie w gminie Świercze, jedyna tego typu placówka w powiecie pułtuskim, nie narzekają na brak uczestników.  Czytaj dalej»

 • Nowa Rada Muzeum w Pułtusku

  21.11.2020 11:00:00

  fot. Internet Osiem osób, w tym przedstawiciele samorządu miasta, tworzy Radę Muzeum przy Muzeum Regionalnym w Pułtusku. Została ona powołana na czteroletnią kadencję.  Czytaj dalej»

 • Ulice staromiejskie w lepszym stanie

  21.11.2020 10:00:00

  fot. UM w Pułtusku Dobiega końca realizacja kluczowej inwestycji samorządu Pułtuska, czyli remont ulic w starej części miasta. Obecnie trwa odtworzenie dawnej nawierzchni ulicy Konserwatorskiej, łączącej ul. P. Skargi z Rynkiem.  Czytaj dalej»

 • Bariery do pokonania

  20.11.2020 15:15:00

  fot. WTZ Przy żuromińskiej siedzibie Caritasu funkcjonują Warsztaty Terapii Zajęciowej, z których korzystają osoby niepełnosprawne. Pracownicy starają zaktywizować podopiecznych, aby aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym i zawodowym.  Czytaj dalej»

 • Pałac w Bieżuniu

  20.11.2020 14:30:00

  fot. K.Kujawa Zaczyna się kilkuletni proces przywracania świetności bieżuńskiej perełce. Zespół pałacowo-parkowy rodziny Zamoyskich najpierw przejdzie gruntowne badania pod okiem specjalistów. W związku z tym Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu ogłosiło przetarg, aby wyłonić wykonawcę pierwszego etapu ogromnej inwestycji finansowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.  Czytaj dalej»

 • Liderzy pozyskiwania środków z UE

  20.11.2020 12:30:00

  W naszym regionie samorządy w różnym stopniu starały się o dodatkowe finansowanie z funduszy unijnych. Ranking obejmuje lata 2014-2019. Zdecydowanym liderem okazał się powiat przasnyski. Czytaj dalej»

 • Kierowca z amfetaminą i marihuaną

  20.11.2020 11:00:00

  Raciąscy policjanci w czasie kontroli drogowej znaleźli narkotyki. 21-letni kierowca seata, który miał przy sobie marihuanę i amfetaminę, został zatrzymany. Badanie krwi wykaże czy kierował pod wpływem środków odurzających.  Czytaj dalej»

 • Tragiczny wypadek w żuromińskim

  20.11.2020 08:00:00

  fot. OSP Lutocin Młody kierowca uderzył BMW w drzewo, a następnie dachował. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Czytaj dalej»

 • Nowa sytuacja, nowa oferta

  19.11.2020 12:00:00

  fot. PCKiS Rozmowa z Anną Smolińską, dyrektorką Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie  Czytaj dalej»

 • Wirtualne kwesty na renowację nagrobków

  19.11.2020 10:00:00

  fot. IK Stowarzyszenie Wolontariat Pamięci i Pułtuskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, organizatorzy zbiórek na renowację zabytkowych nagrobków w Ciechanowie i Pułtusku, nie mogąc ze względu na sytuację epidemiologiczną przeprowadzić kwest, przenieśli je do internetu. Zapraszają do wirtualnej kwesty.  Czytaj dalej»

 • Instytucje kultury bez użytkowników

  18.11.2020 19:00:00

  fot. PBP w Pułtusku Od 7 listopada do 29 listopada instytucje kultury jak biblioteki, muzea, domy kultury, kina są zamknięte dla użytkowników. Nie inaczej jest w Pułtusku.  Czytaj dalej»

 • Mała Zosia w dobrych rękach

  18.11.2020 18:00:00

  fot. Archiwum rodzinne Chorująca na siatkówczaka, nowotwór złośliwy, Zosia Pawłowska z Pułtuska przebywa wraz z rodzicami w Stanach Zjednoczonych. Po swoich pierwszych urodzinach, trafiła pod opiekę dr Davida Abramsona, lekarza specjalizującego się w leczeniu nowotworów oczu.  Czytaj dalej»

 • Nasielsk. Mieszkać w kamienicy...

  18.11.2020 13:00:00

  fot. red Czy w XXI wieku można mieszkać w lokalu, w którym nie ma wody, prądu, kanalizacji, a do tego są zagrzybiałe ściany, dach przecieka, a budynek w zasadzie grozi zawaleniem? Niestety tak. W takim warunkach przebywa młoda mieszkanka Nasielska, wychowująca 5-letnią córkę.  Czytaj dalej»

 • „Ucz się przed sezonem, zarabiaj w sezonie!”

  18.11.2020 12:00:00

  fot. mp. Akademia Boryna to baza wiedzy dla początkujących plantatorów, ale też propozycje innowacyjnych rozwiązań stosowanych w uprawie truskawek. Akademia Boryna to cykl artykułów, wykładów ale też bezpłatne szkolenia no-line (Webinary na żywo) z możliwością zadawania pytań. Czytaj dalej»

 • Nietrzeźwy potrącił rowerzystkę

  18.11.2020 11:00:00

  55 – latek, mając prawie dwa promile w organizmie, spowodował kolizję, w wyniku której obrażeń odniosła rowerzystka. Czytaj dalej»

 • Pułtuszczanka zastępcą dyrektora aresztu w Białołęce

  17.11.2020 18:00:00

  fot. Służba Więzienna Major Aneta Maicka pełni funkcję zastępcy dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie – Białołęce. Jest jednym z kilku zastępców dyrektora, ale jedyną kobietą w tym gronie.  Czytaj dalej»

 • Siedemnastolatek z narkotykami

  17.11.2020 17:30:00

  fot. KPP Pułtusk Kilka minut po północy, 13 listopada, pułtuscy policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli młodego mężczyznę bez maseczki, spożywającego alkohol w miejscu publicznym.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Reklama

 

Reklama

 

Ogłoszenia drobne do TC

Samorząd Mazowsza

 

Dodatek do TC
30 lat samorządu


 

Znajdując czas odzyskany...

 

Czytelnia

 

Tygodnik Studencki

 

40-lecie TC

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Nasze Tygodniki

 

Dyżur dziennikarza

 

Klaudia Kujawa

tel. 672 34 02

e-mail: klaudiakujawa92@vp.pl

Zadzwoń! Napisz!

Felietony

 

Smog w Ciechanowie

Prenumerata

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16