Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Pfeifer&Langen zapłaci więcej za buraki

  27.08.2020 09:05:00

  Toczone 18 i 19 lipca w Płocku negocjacje między Zarządem Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przy cukrowni Glinojeck S.A. i przedstawicielami należącej do kapitału niemieckiego spółki Pfeifer&Langen Polska S.A., która jest jej właścicielem, zakończyły się podpisaniem porozumienia. Uzgodniono, że w sezonach 2020 i 2021 spółka zapłaci plantatorom za tonę buraków cukrowych jedno euro więcej niż jeszcze do niedawna zamierzała płacić.

  Czytaj dalej

 • Minister rolnictwa żąda od Pfeifer&Langen Polska S.A. wyjaśnień

  11.08.2020 10:00:00

  Na początku sierpnia minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski zażądał od prezesa spółki Pfeifer&Langen Polska S.A. wyjaśnień w sprawie negocjacji ze Związkiem Plantatorów Buraka Cukrowego działającym przy cukrowni „Glinojeck”. Zrobił to na prośbę zarządu związku, który nie może porozumieć się z należącą do kapitału niemieckiego spółką w sprawie kształtu umów kontraktacyjnych i cen skupu buraków cukrowych.

  Czytaj dalej