Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 24 czerwca 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
 • Zdobywcy nagród o laur marszałka

  02.09.2020 08:30:00

  Są już wyniki XIII edycji Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2019. Zakwalifikowano 68 produktów żywnościowych, wytwarzanych przez mazowieckich producentów. Kapituła Konkursu wyłoniła zdobywców Laura i wskazała wyróżnionych. W gronie tym są firmy m.in. z Ciechanowa, Karniewa i Nasielska.

  Czytaj dalej

 • Nagrody marszałka - przyślij zgłoszenie


  10.08.2020 11:00:00

  Nagrody Marszałka to uhonorowanie pracy i talentu ludzi wybitnych, zaangażowanych w rozwój oraz promocję regionu. Przyznawane są za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym masowej oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.

  Czytaj dalej

 • Mazowsze bliskie sercu. Rozstrzygnięcie konkursu

  15.10.2019 18:00:00

  XIV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu” odbywała się pod hasłem Serdeczne Mazowsze. Spośród prac zgłoszonych do konkursu najlepsze okazało się zdjęcia Urszuli Frydrych – „Deus ex machina”, a dwa kolejne zajęli Krzysztof Szczepański „Bo każdy z nas ma swoje okno, przez które spogląda na świat” oraz Daniel Kosiński – „Nasze życie”.

  Czytaj dalej