Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 21 września 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
 • Jak pandemia wpłynęła na rynek pracy?

  18.01.2021 09:00:00

  W Żurominie, podobnie jak w całym kraju, obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną wpłynęły na wiele sektorów gospodarki. Bezrobocie w powiecie wahało się nieznacznie, jednak powoli się stabilizuje.

  Czytaj dalej

 • Sonda "Tygodnika": Co dalej z gastronomią?

  16.11.2020 10:30:00

  Branża gastronomiczna krótko miała możliwość prowadzenia biznesu. Już pierwszy lockdown spowodował spadek obrotów rzędu 80–90 proc., a przez wakacje restauratorom nie udało się odrobić strat. Teraz spodziewają się, że nowego lockdownu, który potrwa co najmniej do końca roku i wiele firm go nie przetrzyma.

  Czytaj dalej

 • Co dalej z gastronomią?


  12.11.2020 10:00:00

  Aneta Młyńska , współwłaścicielka hotelu Atena i Lofft Hotel w Ciechanowie: - Pandemia, która pojawiła się w Polsce w marcu, wpłynęła na wiele sektorów gospodarki. Branża hotelowa niestety długo będzie odczuwać skutki epidemii. Decyzję o zamknięciu hotelu podjęłam już 16 marca. Dwa dni później Hotel Atena był całkowicie zamknięty. Co prawda obostrzenia związane z zamknięciem tego typu obiektów weszły w życie 31 marca, ale już w pierwszych dniach marca był tak duży spadek liczby gości, że zamknięcie stało się konieczne. To była bardzo ciężka decyzja.

  Czytaj dalej