Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Starostwo Powiatowe w Żurominie tradycyjnie wręczyło nagrody nauczycielom i dyrektorom szkół prowadzonych przez tę instytucję. Nagrody przyznawane są co roku z okazji "Dnia Nauczyciela", obchodzonego 14 października. 

Starostowie postanowili nagrody przyznać dzień wcześniej. Jak czytamy w uzasadnieniu, zostały wręczone "[...] w uznaniu za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, działalność edukacyjną mającą wpływ na wszechstronny rozwój społeczności uczniowskiej, działalność opiekuńczą i pozaszkolną oraz głębokie oddanie się wykonywanej przez siebie pracy". 

Nagrody z rąk starosty żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego oraz jego zastępcy Ireneusza Rejmusa odebrały następujące osoby: dyrektor ZSTZ w Żurominie Wojciech Smoliński, wicedyrektor CKZiU w Żurominie Sławomir Fijałkowski, Hanna Śliwińska z LO w Żurominie, Marzena Twarogowska z LO w Bieżuniu, Anna Gosik oraz Anna Bagińska z ZS w Zielonej, Grażyna Piłat i Piotr Oleksiak z ZSTZ w Żurominie i Anna Oryl z poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl